האי הדרומי, ניו זילנד צילום: פלג זלצמן

האי הדרומי של ניו זילנד עמוס במסלולי טיול קצרים וארוכים, מסלולים שבחלקם כוללים קטעים נכבדים מהאי, שמרביתם בגדר חובה. המסלולים בחלק הזה של המדינה ממחישים לבוחרים בהם את עוצמת הטבע מקרוב ומפגישים אותם עם הנופים המקסימים שנראים כאילו נלקחו הישר מתוך גלויה. באי הדרומי של ניו זילנד אפשר למצוא מסלולי טיול בדרגות קושי שונות, חלקם קצרים ופשוטים וחלקם ארוכים ומאתגרים. מסלולי הטיול שבאי הדרומי של ניו זילנד יכולים לשלב גם כמה טרקים של מספר ימים או חד יומיים. צילום: פלג זלצמן

טרקים בניו זילנד צילום: פלג זלצמן

הליכות קצרות באי הדרומי

אם אתם מתכננים ביקור בניו זילנד, סביר שתעצרו גם באי הדרומי ותבלו בו לא מעט זמן. הליכות קצרות באי הדרומי של ניו זילנד הן חוויה שאסור לפספס ודרך נפלאה לחוות את אחד האזורים היותר מיוחדים שבה.

להמשך קריאה »
הוביטון, שר הטבעות, ניו זילנד

מטיילים בעקבות שר הטבעות

מאז ששר הטבעות, כבש את העולם בדמות טרילוגיית הסרטים המדהימים, התפתח בניו זילנד ז'אנר חדש של טיולים, המאפשרים למבקרים לטייל בין הלוקיישנים היפהפיים בהם צולמה הטרילוגיה: לשוטט בשבילי הוביטון, להביט לעברו של הר האבדון, או לתעות במחשכיו של יער אופל…

להמשך קריאה »
שלישיית האגמים ברות'ברן, ניו זילנד צילום: ישראל רוזנשטיין

מסלול טיול בניו זילנד – חלק 6

וואנקה, ולא בכדי, נחשבת ליעד אהוב מאד על מטיילים רבים. טיול שעוצר בה, ממשיך לסביבה הקרובה עד לקווינסטאון יפגיש אתכם עם כמה מהטרקים הטובים של ניו זילנד וכמובן עם הנופים המקסימים שלה. אל תשכחו לנעול נעליים נוחות, ובעיקר לעצור מדי פעם כדי להנציח את הנוף במצלמה שלכם.

להמשך קריאה »
הנוף מטרק Temple Basin בארתורס' פאס צילום: ישראל רוזנשטיין

מסלול טיול בניו זילנד – חלק 5

ארת'ורז פאס, מעבר הרים מפורסם באי הדרומי, מקשר בין קרייסטצ'רץ' לגריימאות'. הוא מציע דרך יפהפייה שגולת הכותרת שלה היא העיירה הקטנטנה עצמה, שמצדיקה עצירה. אפשר למצוא מספר מסלולים בפאס, בדרגות קושי שונות ומומלץ לשלב אותו בטיול, אם נמצאים בסביבה. בהמשך יש גם את מאונט קוק ואת האגמים האגמים טקאפו ופוקאקי שכדאי לעצור גם בהם.

להמשך קריאה »
ניו זילנד בחורף צילום: אור שמו בן-זאב

טיול חורפי בניו זילנד

ניו זילנד יפה בכל עונה. יחד עם זאת, מרבית המטיילים בה מגיעים אליה בעיקר בחודשי הקיץ כדי ליהנות מהטרקים המשגעים שהיא מציעה. אבל מסתבר שיש גם כאלה, הבוחרים לעשות את כל הדרך הארוכה אליה דווקא בחורף ולנצל את מסלולי הסקי המצוינים שיש בה ואת האווירה החורפית הנפלאה בניו זילנד, האופיינית לה בתקופה הזו.

להמשך קריאה »

זמן פסיפיק

  • פרת', אוסטרליה
  • סידני, אוסטרליה
  • אוקלנד, ניו זילנד

חדש מהמזוודה

ניו זילנד – עשרת הטרקים הגדולים

גולת הכותרת של ניו זילנד הם הטרקים היפהפיים שבה, המעוטרים בנופים המרהיבים, המאפיינים אותה. למרות שיש המון מהם, ניתן לסכם את הרשימה בעשרת הגדולים – Great Walks, שמציעים חוויה שאין כמותה: פסגות הרים מושלגות, אגמים יפהפיים, טבע בראשיתי ועוד ועוד.

להמשך קריאה »

אייבל טזמן – הקריביים בניו זילנד

טרק אייבל טזמן, בין הטרקים הפופולאריים של ניו זילנד וגם אחד מעשרת הגדולים, ה – Great Walks, מציע נופים יפהפיים ומסלולי הליכה מגוונים. הוא נמצא בחלקו הצפוני של האי הדרומי ואם מעוניינים לצאת לכולו כדאי להקדיש לכך יומיים-שלושה מלאים.

להמשך קריאה »

הליכות קצרות באי הדרומי

אם אתם מתכננים ביקור בניו זילנד, סביר שתעצרו גם באי הדרומי ותבלו בו לא מעט זמן. הליכות קצרות באי הדרומי של ניו זילנד הן חוויה שאסור לפספס ודרך נפלאה לחוות את אחד האזורים היותר מיוחדים שבה.

להמשך קריאה »

תכנון טיול לניו זילנד – מידע שימושי

ניו זילנד. השם לבדו גורם לנו לחלום בהקיץ על שדות ירוקים בלתי נגמרים, כבשים מנקדות את האופק ופסגות לבנות שמנקבות את העננים. עם זאת, כדי שהטיול בה אכן יעבור בשלום ובכיף, כדאי להתכונן מראש ולהכיר את המושגים ואת השפה שבה תשתמשו בחודשי הטיול שלכם במדינה הרחוקה והקסומה הזו.

להמשך קריאה »

הליכות קצרות במרכז האי הצפוני

האי הצפוני מציע מגוון של מסלולי הליכה קצרים וקלים, שמפגישים את המטיילים עם נופיה הקסומים של המדינה. כל מה שצריך הם נעליים נוחות, אולי מעיל גשם בימים גשומים וגם מצלמה טובה כדי לתפוס את כל היופי הזה.

להמשך קריאה »

עמוד מזוודה