ויזת מעבר לאוסטרליה – כדאי לדעת

בית הפרלמנט, קנברה, אוסטרליה צילום: יעל מעוז

הטיול הגדול בניו זילנד מתהווה בימים אלה? מתכננים לרכוש כרטיס טיסה לניו זילנד, ויצא שבדרך לשם אתם עוברים גם באוסטרליה? אם העצירה באוסטרליה היא לפרק זמן קצרצר, לפחות מ-72 שעות, עליכם לדאוג להוציא ויזת מעבר – Transit Visa Subclass 771. ויזה זו מאפשרת לכם שהות רצופה באוסטרליה של עד 72 שעות ואיננה מגבילה אתכם לשהות בשדה התעופה בלבד. תוכלו לנצל את ההזדמנות לצאת ממנו לביקור קצר במלבורן או סידני (או בכל יעד אחר שתנחתו בו באוסטרליה) ובסמוך לטיסת ההמשך לחזור לשדה התעופה. 

את הבקשה לוויזת מעבר יש להגיש בסמוך להזמנת כרטיס הטיסה, שכן תתבקשו לספק מספר נתונים אודותיה (מספר הטיסה, חברת התעופה).

הוויזה לא עולה כסף, וההליך פשוט ומהיר. דאגו להכין מראש את המסמכים הבאים (אותם תתבקשו לצרף לבקשה): צילום דרכון, תמונת פספורט עדכנית, הוכחה להזמנת כרטיס טיסה/מקום לינה וכו', הוכחה על העסקה במקום עבודה כלשהו/אם לא עובדים כרגע – יש להסביר מהי הסיבה.

לאחר אישורה, תשלח הוויזה אליכם, ישירות למייל. אין צורך להדפיסה (אך כדאי, ולו ליתר ביטחון).

את הבקשה לוויזת מעבר לאוסטרליה, יש להגיש מכאן.

למידע על הוצאת ויזות נוספות לאוסטרליה, לחצו כאן

בהצלחה!

צילום: יעל מעוז

זמן פסיפיק

  • פרת', אוסטרליה
  • סידני, אוסטרליה
  • אוקלנד, ניו זילנד

חדש מהמזוודה

ניו זילנד – עשרת הטרקים הגדולים

גולת הכותרת של ניו זילנד הם הטרקים היפהפיים שבה, המעוטרים בנופים המרהיבים, המאפיינים אותה. למרות שיש המון מהם, ניתן לסכם את הרשימה בעשרת הגדולים – Great Walks, שמציעים חוויה שאין כמותה: פסגות הרים מושלגות, אגמים יפהפיים, טבע בראשיתי ועוד ועוד.

להמשך קריאה »

אייבל טזמן – הקריביים בניו זילנד

טרק אייבל טזמן, בין הטרקים הפופולאריים של ניו זילנד וגם אחד מעשרת הגדולים, ה – Great Walks, מציע נופים יפהפיים ומסלולי הליכה מגוונים. הוא נמצא בחלקו הצפוני של האי הדרומי ואם מעוניינים לצאת לכולו כדאי להקדיש לכך יומיים-שלושה מלאים.

להמשך קריאה »

הליכות קצרות באי הדרומי

אם אתם מתכננים ביקור בניו זילנד, סביר שתעצרו גם באי הדרומי ותבלו בו לא מעט זמן. הליכות קצרות באי הדרומי של ניו זילנד הן חוויה שאסור לפספס ודרך נפלאה לחוות את אחד האזורים היותר מיוחדים שבה.

להמשך קריאה »

תכנון טיול לניו זילנד – מידע שימושי

ניו זילנד. השם לבדו גורם לנו לחלום בהקיץ על שדות ירוקים בלתי נגמרים, כבשים מנקדות את האופק ופסגות לבנות שמנקבות את העננים. עם זאת, כדי שהטיול בה אכן יעבור בשלום ובכיף, כדאי להתכונן מראש ולהכיר את המושגים ואת השפה שבה תשתמשו בחודשי הטיול שלכם במדינה הרחוקה והקסומה הזו.

להמשך קריאה »

הליכות קצרות במרכז האי הצפוני

האי הצפוני מציע מגוון של מסלולי הליכה קצרים וקלים, שמפגישים את המטיילים עם נופיה הקסומים של המדינה. כל מה שצריך הם נעליים נוחות, אולי מעיל גשם בימים גשומים וגם מצלמה טובה כדי לתפוס את כל היופי הזה.

להמשך קריאה »

עמוד מזוודה