בריסביין, אוסטרליה צילום: הילה סהריי

בריסביין, בירת קווינסלנד, נמצאת במרכז החוף המזרחי של אוסטרליה וגם נקודת עצירה בולטת עבור מטיילים רבים. זוהי עיר גדולה, תוססת ומתויירת מאד, עיר עם מוזיאונים, בתי קפה מצוינים, מסעדות טובות ואטרקציות נוספות, שרבים בוחרים לבקר בהן תוך כדי העצירה בה. בבריסביין מתגוררים יותר מ-2 מיליון תושבים, הנהנים מטמפרטורות נוחות ונעימות מאד כמעט לאורך כל חודשי השנה. מתקיימים בה לא מעט פסטיבלים ואירועים מיוחדים וצבעוניים לאורך כל השנה וישנם אף מטיילים, הבוחרים להישאר בה גם לתקופה ארוכה. צילום: הילה סהראי

בריסביין CBD, אוסטרליה צילום: הילה סהראי

הכירו את: בריסביין

בריסביין היא עיר נהדרת להתחיל בה את הטיול באוסטרליה. קטנה יותר מסידני ומלבורן, אך חווייתית, מגוונת ומלאת תחכום חדשני. כבירת קווינסלנד, מציעה העיר מגוון רחב של אטרקציות ופעילויות שונות, המתאימות לכל טייל, כשחלקן נמצאות בתוך העיר עצמה וחלקן מחוצה לה.

להמשך קריאה »

זמן פסיפיק

  • פרת', אוסטרליה
  • סידני, אוסטרליה
  • אוקלנד, ניו זילנד

חדש מהמזוודה

ניו זילנד – עשרת הטרקים הגדולים

גולת הכותרת של ניו זילנד הם הטרקים היפהפיים שבה, המעוטרים בנופים המרהיבים, המאפיינים אותה. למרות שיש המון מהם, ניתן לסכם את הרשימה בעשרת הגדולים – Great Walks, שמציעים חוויה שאין כמותה: פסגות הרים מושלגות, אגמים יפהפיים, טבע בראשיתי ועוד ועוד.

להמשך קריאה »

אייבל טזמן – הקריביים בניו זילנד

טרק אייבל טזמן, בין הטרקים הפופולאריים של ניו זילנד וגם אחד מעשרת הגדולים, ה – Great Walks, מציע נופים יפהפיים ומסלולי הליכה מגוונים. הוא נמצא בחלקו הצפוני של האי הדרומי ואם מעוניינים לצאת לכולו כדאי להקדיש לכך יומיים-שלושה מלאים.

להמשך קריאה »

הליכות קצרות באי הדרומי

אם אתם מתכננים ביקור בניו זילנד, סביר שתעצרו גם באי הדרומי ותבלו בו לא מעט זמן. הליכות קצרות באי הדרומי של ניו זילנד הן חוויה שאסור לפספס ודרך נפלאה לחוות את אחד האזורים היותר מיוחדים שבה.

להמשך קריאה »

תכנון טיול לניו זילנד – מידע שימושי

ניו זילנד. השם לבדו גורם לנו לחלום בהקיץ על שדות ירוקים בלתי נגמרים, כבשים מנקדות את האופק ופסגות לבנות שמנקבות את העננים. עם זאת, כדי שהטיול בה אכן יעבור בשלום ובכיף, כדאי להתכונן מראש ולהכיר את המושגים ואת השפה שבה תשתמשו בחודשי הטיול שלכם במדינה הרחוקה והקסומה הזו.

להמשך קריאה »

הליכות קצרות במרכז האי הצפוני

האי הצפוני מציע מגוון של מסלולי הליכה קצרים וקלים, שמפגישים את המטיילים עם נופיה הקסומים של המדינה. כל מה שצריך הם נעליים נוחות, אולי מעיל גשם בימים גשומים וגם מצלמה טובה כדי לתפוס את כל היופי הזה.

להמשך קריאה »

עמוד מזוודה